fbpx
01103, м. Київ,
ЖК "Новопечерські Липки",
вул. Драгомирова 20А Показати на мапі
Наші студії
Ми продумали наші студії так, щоб кожна дитина мала максимальні можливості реалізувати свої інтереси і таланти.
Творча студія. На творчих заняттях дітки познайомляться з різними техніками: орігамі, пластилінографія, декупаж, полімерна глина, малювання (акварель, гуаш), солоне тісто, аплікації, робота з крупами, робота з еко-матеріалами, ліпнина, кольорова сіль та багато іншого.
Театральна студія. Запрошуємо ваших діток приєднатися до нас. У програмі занять: Розвиток емоційної сфери. Знайомство з музичними жанрами. Керування голосом. Участь у театралізованих постановах. Володіння своїм тілом. Імпровізація.
Speaking Club. На занятті діти разом з педагогом: занурюються в англомовне середовище, спілкуються на безліч тем, стрімко розширюється активний словник дитини та легко засвоюється вивчений матеріал. Результат не змусить довго чекати. Ззаняття проходять 2-рази в тиждень
Хореографія. Навіть прості танці з ігровими елементами приносять величезну користь: дарують дітям «королівську» поставу; прекрасно розвивають почуття ритму, музичний слух і пластику; чудово покращують уважність; позитивно впливають як на емоційний, так і на інтелектуальний розвиток; сприяють вихованню творчої особистості; покращують координацію і підвищують точність рухів; зміцнюють опорно-руховий апарат, підвищують фізичну витривалість.
Вокальна студія. У програмі студії знайомство: з піснями народів світу, класичними та сучасними творами. В репертуарі нашого педагога різні ігрові вправи, що впливають на формування співочих навичок і розвиток почуття ритму.
Шахи. Гра в шахи: відмінно сприяє гарній успішності в школі, особливо в точних науках; вчить вигравати і програвати, йти до кінця в будь-якому протистоянні, не здаватися; розвиває уважність; розвиває самокритичність і самостійність в ухваленні рішень; виробляє посидючість і зібраність, вміння «вчепитися» в задачу. Шахи вчать радіти вдалим стратегічним рішенням! Заняття в шаховій студії 2 рази в тиждень. Три вікові групи.
Робототехніка та конструювання. Запрошуємо дітей від 6 до 11 років на заняття з робототехніки і конструювання які розвивають: логіку, просторове мислення, дрібну моторику, уяву, здатність до аналізу.
Режим дня