(044) 221 30 41 | (096) 448 40 99        

Майбутнім мамам

Майбутня мама для своєї дитини — цілий всесвіт, через який вона пізнає інформацію про світ, в який скоро прийде. В період вагітності жінці необхідно бути в гармонії з собою, оскільки маля потребує приємних емоцій і тісного спілкування з мамою.

Дитячий еко-клуб «Евріка» пропонує майбутнім мамам навчальний курс:

«Музика материнського серця», який допоможе насолодитися цим унікальним часом, коли Ви пов'язані з малям тісною ниточкою та розкрити свій внутрішній світ завдяки творчості. Ви зробите неповторний дарунок для свого маляти – втіливши музику материнського серця в пісню, познайомившись з методикою «Сонатал».

Сонатал - здоров'я, народжене в звуці. В основі методики лежить повсякденний спів. На спеціальних заняттях вагітні роблять дуже корисні вправи для дихальної системи, освоюють повне дихання, вчаться керувати своїм голосом, витягувати глибокі, відкриті звуки, розучують і співають пісні для дитини. Пісні, які вчать майбутні мами, найрізноманітніші: і колисанки, і бадьорі – для пробудження, спеціальні пісні для прийому їжі і купання, для зарядки, і для заспокоєння. Мамин спів супроводжує дитинку на всіх важливих етапах життя. Чудово, що займатися "Сонаталом" може будь-яка вагітна мама. Не варто хвилюватися з приводу вокальних даних і музичного слуху. Навіть, якщо мамі здається, що її милі вушка відтоптані ведмедем, її спів завжди буде найкращою і наймилішою музикою для маляти. А під керівництвом досвідченого інструктора кожна жінка зможе проявити свої вокальні дані.

Новини

Открыт набор в группу обновленного сада

Детский эко-клуб "Эврика" открывает набор в группу...