(044) 221 30 41 | (096) 448 40 99        

Англійська

«Всі діти лінгвістичні генії. Якщо який-небудь дорослий захоче швидко набути комплекс неповноцінності, то все, що для цього треба зробити, - це позмагатися у вивченні іноземної мови з півторарічним малям. Ця неймовірна здатність до вивчення мов в перші три роки життя є дивом, що перевищує всяке розуміння". (Глен Домен)


Англійська - «ТАК!»

Вивчення іноземної мови в ранньому віці це насамперед розвиток - підвищується інтелектуальний і культурний рівень дитини. Діти, які говорять на двох мовах легше і швидше пізнають світ.
Про позитивний вплив вивчення мов на психічний розвиток, пам'ять, увагу, уяву і мислення ми чуємо від таких відомих лінгвістів і психологів, як Л.Вигодський, С.Рубінштейн, Б.Уайт, Дж.Брунер, Р.Робертс та ін.
Маленькі дітки особливо легко засвоюють іноземні мови. Вважається, що після 8 років мозок дитини стає менш гнучким до нових форм навчання.
Наші заняття допоможуть дитині освоїти іноземну мову так само легко і вільно, як рідний. Малюки займаються на заняттях виключно в англомовному середовищі..
Наші педагоги на емоційному рівні, а також з допомогою жестів і міміки пояснюють малюкам необхідні теми. Веселі віршики і пісеньки є супутниками у будь-якому освітньому процесі.
Відвідавши перші кілька занять Ваша дитина здивує Вас.
Ваша дитина ніколи в житті не зустрінеться з проблемою «мовний бар'єр». Іноземна мова - це так само легко і просто, як рідна. Головне - грамотні підходи в навчанні.

Подаруйте Вашій дитині шанс бути успішним і прогресивним!!!!

 

Наші програми:

 

1-3 роки:

My first English advanture - курс від британських педагогів для дітей, які не розмовляють англійською, розрахований на 2 роки.
Заняття проводяться в англомовному середовищі. У гості приходять улюблені Діснеївські герої - Вінні пух, Русалонька, Білосніжка. Разом з дітьми танцюють, співають пісні, грають.
Основними цілями курсу є розробка англомовної артикуляції у вашого малюка, а також нарощування його словникового і понятійного запасу.
Курс побудований на іграх і творчих заняттях, а також музичних хвилинках. завдяки чому ваша дитина вчиться володіти своїм тілом та емоціями. Разом з розвитком почуття ритму і гармонії, будуть розвиватися лінгвістичні навички.

 

3-5 років:

«English Adventure» - продовження програми «My first English adventure», розрахований на три роки.
Ваші малюки зустрінуться з новими героями, які захоплять їх у світ загадок і таємниць.
Англійська мова - це не проблема, яку необхідно вирішити, а можливість спілкуватися з новими друзями, розуміти цікаві книги, дивитися цікаві мультфільми.
Головна мета курсу - відпрацювання лексики та розвиток активного словникового запасу у вашої дитини.
Англійська курс «English Adventure» добре зарекомендував себе в більш ніж 50 країнах світу. Діти із задоволенням вивчають англійську мову разом з улюбленими героями діснеєвських мультиків!
Програма складена так, щоб навчання відбувалося розмірено і спокійно, без напруги.
Вивчений матеріал регулярно повторюється, що забезпечує його максимальне засвоєння.
Передбачені різноманітні вправи, що робить процес навчання цікавим і захоплюючим.
Всі матеріали і викладання виключно англійською мовою. Під час занять використовуються мультимедійні засоби навчання, дидактичні картки, рольові ігри.

 

5-8 років:

Курс Backpack для дітей 5-8 років. Курс допоможе дітям удосконалити знання англійської.

З нашими веселими і цікавими заняттями, у дитини в школі англійська буде улюбленим уроком!

Кумедні історії, неймовірні пригоди, цікаві діалоги, веселі пісні, різноманітні ігри - все це ви знайдете на заняттях англійської в еко-клубі «Евріка».

Чекаємо наших юних поліглотів!!!!

 

Новини

Открыт набор в группу обновленного сада

Детский эко-клуб "Эврика" открывает набор в группу...