(044) 221 30 41 | (096) 448 40 99        

Розклад занять

Ранній розвиток дітей 1-2 років

 Група I дітей 1-2 років

(вівторок, четвер)

9.00-9.35 «Маленькі вундеркінди»

9.40-10.15 «Юні Моцарти»

10.20-10.55 Англійська мова

 Група II дітей 1-2 років

(вівторок, четвер)

11.05-11.35 Англійська мова

11.40-12.15 «Маленькі вундеркінди»

12.20-12.55 «Юні Моцарти»

 Група III дітей 1-2 років

(вівторок, четвер)

17.00-17.35 «Маленькі вундеркінди»

17.40-18.15 «Юні Моцарти»

18.20-18.55 Англійська мова

Ранній розвиток дітей 2-3 років

Група I дітей 2 -3 років

(вівторок, четвер)

9.00-9.35 Англійська мова

9.40-10.15 «Маленькі вундеркінди»

10.20-10.55 «Юні Моцарти»

 Група II дітей 2 -3 років

(вівторок, четвер)

11.00 - 11.35 «Маленькі вундеркінди»

11.40 - 12.15 «Юні Моцарти»

12.20 - 12.55 Англійська мова

 Група III дітей 2 -3 років

(вівторок, четвер)

17.00-17.35 «Маленькі Вундеркінди»

17.40-18.15 Англійська мова

18.20-18.55 «Юні Моцарти»

Комплекс занять для дітей 3-4 років

I група

понеділок

9.30-10.15 «Скринька Архімеда»/ «Каліграфія Рафаеля»

10.20-11.00 «Вправні олімпійці»

10.50-11.05 Сніданок

11.10-11.45 Англійська мова

11.45-12.15 Ігрова діяльність

Середа

9.30-10.15 «Світ да Вінчі»/ «Барви Пікассо»

10.20-11.00 «Юні Моцарти»

11.00-11.05 Сніданок

11.05-11.45 Англійська мова

11.45-12.15 Ігрова діяльність

п'ятниця

9.30-10.10 Англійська мова

10.15-11.00 «Вправні олімпійці»

11.00-11.10 Сніданок

11.10-11.55 «Роздуми Платона»/ «Казковий вернісаж»

11.55-12.15 Ігрова діяльність

Комплекс занять для дітей 3-4 років

II група

понеділок

16.15-17.00 «Скринька Архімеда»/ «Каліграфія Рафаеля»

17.00-18.00 Sp.club

18.00-18.45 «Вправні олімпійці»

Середа

16.15-17.00 «Скринька Архімеда»/ «Каліграфія Рафаеля»

17.00-18.00 Sp.club

18.00-18.45 Творча майстерня

п'ятниця

16.15-17.00 «Скринька Архімеда»/ «Каліграфія Рафаеля»

17.00-18.00 Sp.club

18.00-18.45 «Юні Моцарти»

Група дітей 4-5 років

понеділок

9.30-10.15 Англійська мова

10.20-11.05 «Скринька Архімеда»/ «Каліграфія Рафаеля

11.05-11.30 Сніданок

11.30-12.15 «Вправні олімпійці»

12.15-12.30 Ігрова діяльність

Середа

9.30-10.15 Англійська мова

10.20-11.05 «Роздуми Платона»/ «Казковий вернісаж»

11.05-11.30 Сніданок

11.30-12.15 «Юні Моцарти»

12.15-12.30 Ігрова діяльність

п'ятниця

9.30-10.15 «Світ да Вінчі»/ «Барви Пікассо»

10.20-11.05 Англійська мова

11.05-11.30 Сніданок

11.30-12.15 «Вправні олімпійці»

12.15-12.30 Ігрова діяльність

«Дошкільнята Еврики»

понеділок

17.00-17.45 S/club+Д

17.50-18.20 «Каліграфія Рафаеля»

18.25-18.55 «Казковий вернісаж»

Середа

17.10-17.45 S/club+Д

17.50-18.20 «Скринька Архімеда»

18.25-18.55 «Роздуми Платона»

п'ятниця

17.10-17.45 S/club+Д

17.50-18.20 «Скринька Архімеда»

18.25-18.55 «Казковий вернісаж»

Сад повного дня

понеділок, середа, п'ятниця

9.30-10.15 - "Вправні олімпійці"/"Юні моцарти"

10.20-11.00 - Англійська мова

11.00-11.10 - сніданок

11.10-11.50 - "Скринька архімеда"/"Роздуми Платона"

12.00-13.00 - Прогулянка

13.00-14.00 - обід

14.00-15.00 - Музична шкатулка

15.00-16.00 - Творча майстерня

16.00-16.15 - підвечірок

16.15-17.00 - прогулянка

17.00-18.00 - Speaking club

вівторок, четвер

9.00-9.35 - "Світ да Вінчі"

9.40-10.15 - "Юні моцарти"

10.20-11.00 - Англійська мова

11.00-11.10 - сніданок

11.10-12.30 - прогулянка

12.30-13.00 - обід

13.15-14.00 - "Барви Пікассо"

14.00-15.00 - Funny English

15.00-16.00 - Веселі нотки

16.00-16.30 - підвечірок

16.30-18.00 - ігрова діяльність

 

Новини

Открыт набор в группу обновленного сада

Детский эко-клуб "Эврика" открывает набор в группу...