(044) 221 30 41 | (096) 448 40 99        

Про клуб

 Евріка – клуб дитячих перемог!!!

«Діти швидко і легко освоюються зі щастям і радістю, бо вони самі по природі своїй - радість і щастя!»( Віктор Гюго)

Дорогі батьки!

Ми завжди раді вітати Вас та Ваших діточок в нашому Еко-Клубі «Евріка». У нас Ваші діти дізнаються багато нового і цікавого, розвиваються, спілкуються зі своїми друзями і одночасно відчувають себе як вдома в оточенні любові та домашнього затишку.

Запис на пробне заняття

EVRIKA - це:

ДБАЙЛИВИЙ РОЗВИТОК ІНТЕЛЕКТУ ДИТИНИ;
ВИХОВАННЯ ЛЮБОВІ ДО ПРИРОДИ В ЕКО-СРЕДОВИЩІ;
ЩОДЕННА РАДІСТЬ НОВИХ ВІДКРИТТІВ;
КЛУБ ДРУЗІВ ДЛЯ ДІТЕЙ.

 

Наша місія:

Дарувати дітям радість знань, надаючи найкращий сервіс
Оточувати увагою та любов'ю
Будувати фундамент для майбутнього переможця в цьому стихійному, але цікавому світі!

Наші цінності:

Радість Вашої дитини, його успіх і перемоги, його світлі знання - найбільша наша цінність. Ми з дитиною відкриваємо двері у світ відкриттів і знань, у світ любові і розуміння, у світ доброти і дружби.

Наші гарантії:

Доброзичлива та тепла атмосфера;
Цікаві і продумані заняття;
Сучасні методики розвитку та програми навчання іноземної мови;
Авторська програма розвитку дітей «Еко-Евріка», розроблена спеціально для нашого центру фахівцями кафедри дошкільної педагогіки університету ім. Грінченка;
Кваліфіковані педагоги та майстри своєї справи;
Гарантія якісного сервісу наданих послуг;
Професійний дизайн приміщення в еко стилі допоможе дітям відчувати себе комфортно і захищено.

 

Дорогі батьки, на сьогоднішній день існує безліч різних методик і підходів у вихованні та розвитку дитини. Часто складно визначитися у виборі, що підійде саме Вашій дитині. І в цей момент до Вас на допомогу приходимо ми - Дитячий Еко-Клуб «Евріка». Кожна дитина для нас - особистість, яка щодня пізнає цей світ і безперервно тягнеться до знань. Ми знайдемо індивідуальний підхід до Вашої дитини і побудуємо міцний фундамент для Вашого майбутнього переможця!

У нашому Еко-Клубі з Вашими дітками займаються на основі сучасних програм навчання, продуманих і цікавих занять. Наші педагоги - це професіонали з великим досвідом роботи. Вони з любов'ю і душею щодня присвячують себе Вашим малюкам.

Створюючи наш Еко-Клуб «Евріка», ми подбали про те, щоб Ваші діти завжди були оточені тільки екологічно чистими, натуральними і безпечними матеріалами надійної якості. Наш клуб - це не просто сучасний центр розвитку дитини, це місце, де у Вашого малюка відкриваються безмежні можливості для самореалізації та всебічного розкриття особистості.

В нашому клубі ми передбачили спеціально обладнані місця та кімнати не тільки для дітей, але і для Вас, шановні матусі і татусі, де Ви зможете спостерігати за заняттями Ваших малюків і з задоволенням спілкуватися з іншими батьками. 

 

Еко-Клуб «Евріка» - це місце , де Ви і Ваша дитина будете оточені тільки любов'ю, турботою і теплим затишком!

 

Новини

Открыт набор в группу обновленного сада

Детский эко-клуб "Эврика" открывает набор в группу...