(044) 221 30 41 | (096) 448 40 99        

3D тур


Спеціально для здоров'я, комфорту і безпеки Ваших діток інтер'єр Еко-Клубу «Евріка» виконаний повністю з екологічно чистих і натуральних матеріалів.

Виключно для того, щоб Ви і Ваші малюки відчували себе в нашому клубі затишно і комфортно, ми розділили приміщення на такі зони і кімнати:

Для діток:

Дитяче містечко – місце, де з Вашими малюками проводяться розвиваючі заняття. Це світлий і комфортний клас, обладнаний необхідними меблями і інтерактивною дошкою.
Фітнес-зал – спеціально обладнане приміщення для занять спортом, танцями, гімнастикою, акробатикою і музикою.
«Дерево знань» – зона, де Ваші дітки вивчають іноземні мови.
Ігрова кімната-лабіринт. Після й між насиченими заняттями малюкам обов'язково потрібно відволіктися і відпочити. Спеціально для цього ми зробили в клубі ігрову кімнату, де Ваша дитина може грати в свої найулюбленіші ігри з однолітками під наглядом уважних і чуйних педагогів.


Для батьків, бабусь і дідусів:

Кімната очікування для батьків – тут Ви зможете спостерігати за своєю дитиною під час занять і просто добре провести час за чашкою кави або фрешу.
Міні-магазин, де Ви придбаєте цікаві розвиваючі ігри, книжки або необхідні посібники для Ваших малюків.
Кімната психолога і логопеда – де кваліфіковані фахівці нададуть Вам якісну консультацію і проведуть необхідний комплекс занять з Вашим малюком індивідуально.

Кімната педагога – де наші співробітники відпочивають між заняттями і в цих перервах також зможуть обговорити з Вами всі Ваші питання з приводу навчання Ваших діток.

 

Новини

Открыт набор в группу обновленного сада

Детский эко-клуб "Эврика" открывает набор в группу...