fbpx
01103, м. Київ,
ЖК "Новопечерські Липки",
вул. Драгомирова 20А Показати на мапі

Ласкаво просимо в
приватний дитячий садок у Печерському районі
"ЕВРІКА"

Створюючи наш Дитячий Садок у Києві «Евріка», ми подбали про те, щоб Ваші діти завжди були оточені тільки натуральними і безпечними матеріалами надійної якості.
Дитячий Еко-Сад "Евріка" - це не лише сучасний центр розвитку дитини, це місце, де у Вашого малюка відкриваються безмежні можливості для самореалізації та всебічного розкриття особистості.
Місія:
Дарувати дітям радість знань, надаючи найкращий сервіс
Оточувати увагою та любов’ю
Будувати фундамент для майбутнього переможця в цьому стихійному, але цікавому світі!
"Евріка" — це:
Дбайливий розвиток інтелекту вашої дитини
Щоденна радість нових відкриттів
Виховання любові до природи в еко-серидовищі
Клуб друзів для дітей
Наші цінності:
Радість Вашої дитини, його успіх і перемоги, його світлі знання - найбільша наша цінність.

Ми з дитиною відкриваємо двері у світ відкриттів і знань, у світ любові і розуміння, у світ доброти і дружби.

Дитячий садок у Печерському районі "Евріка" -це:

6 років успішного досвіду
Молоді та творчі педагоги, які застосовують сучасні методи у своій роботі.
Авторська програма розвитку дітей «Еко-Евріка», розроблена для нас фахівцями Кафедри дошкільної та початкової освіти КУ ім. Б. Грінченко.
Доброзичлива та тепла атмосфера.
Цікаві та продумані заняття.
Сучасні методики розвитку та програми навчання іноземної мови.
Дізнатись більше про наявність місць в групах та задати питання:
Що говорять про нас батьки
Анна П.
10.08.2018
В »Эврику» мы начали ходить на развивающие занятия с 6 месяцев. Благодаря индивидуальному подходу, доброму отношению и профессионализму педагогов, ребёнок сразу был расположен к общению и влился в процесс обучения. Стоит отметить, меня приятно порадовал интерьер в клубе, яркие элементы в сочетание с экологическими материалами создают уют и радуют глаз ребёнка, современное оборудование для занятий, множество развивающих игрушек.
Оксана К.
20.05.2018
Щиро дякуємо за неймовірно гарне свято! Святкували 4-річчя доньки, замовили програму "Микки Маус party" в дитячому Еко-Клубі "Евріка" Дітям та батькам надзвичайно сподобалося! Дякуємо Вам!!!
Алина С.
20.04.2018
Я как и многие молодые мамы очень переживала за своего сына отдавая в сад. Будут ли о нем заботиться? Будет ли ему там хорошо? Как его там будут кормить?.. В общем проинспектировала я Эврику как Фреймуд и осталась очень довольна. Особенно питанием. Кормят деток в ресторане "Пастернак" Можно самому зайти и проверить качество еды. На многие другие мои вопросы мне ответила очень внимательный руководитель клуба Коток Ольга. В общем я довольна и могу рекомендовать другим Детский сад Эко-Эврика.
Новини нашого саду
Час літніх канікул! Старт 3 червня. Ми розробили максимально захоплюючу, безсумнівно розвиваючу і найчарівнішу програму літнього табору «Подорож Абеткою». Щотижня в Кids Eco-Club «Evrika» вивчаючи і повторюючи алфавіт ми відправимося в нову країну. Зануримося в світ традицій, професій, національної...
27.05.2019
Шановні батьки! Запрошуємо Вашу дитину зануритися в світ творчості і чарівництва ️ Розклад новорічних майстер-класів: 14.12 Розпис і декор новорічних дерев’яних іграшок; 17.12 Чарівне миловаріння; 19.12 Різдвяний вінок з натуральної ялинки; 21.12 Розпис снігових пряників; 26.12 Новорічна ялинка. Дерев’яна прикраса; 27.12...
12.12.2018
Дитячий Еко-Сад "Евріка"