01103, м. Київ,
ЖК "Новопечерські Липки",
вул. Драгомирова 20А Показати на мапі

Ласкаво просимо в
приватний дитячий садок у Печерському районі
"ЕВРІКА"

Створюючи наш Дитячий Садок у Києві «Евріка», ми подбали про те, щоб Ваші діти завжди були оточені тільки натуральними і безпечними матеріалами надійної якості.
"Евріка" - це не лише сучасний центр розвитку дитини, це місце, де у Вашого малюка відкриваються безмежні можливості для самореалізації та всебічного розкриття особистості.
Місія:
Дарувати дітям радість знань, надаючи найкращий сервіс
Оточувати увагою та любов’ю
Будувати фундамент для майбутнього переможця в цьому стихійному, але цікавому світі!
"Евріка" — це:
Дбайливий розвиток інтелекту вашої дитини
Щоденна радість нових відкриттів
Виховання любові до природи в еко-серидовищі
Клуб друзів для дітей
Наші цінності:
Радість Вашої дитини, його успіх і перемоги, його світлі знання - найбільша наша цінність.

Ми з дитиною відкриваємо двері у світ відкриттів і знань, у світ любові і розуміння, у світ доброти і дружби.

Дитячий садок у Печерському районі "Евріка" -це:

Авторська програма розвитку дітей «Еко-Евріка», розроблена для нас фахівцями Кафедри дошкільної та початкової освіти КУ ім. Б. Грінченко.
Кваліфіковані педагоги та майстри своєї справи.
Гарантія якісного сервісу наданих послуг.
Професійний дизайн приміщення в еко-стилі допоможе дітям відчувати себе комфортно і захищено.
Доброзичлива та тепла атмосфера.
Цікаві та продумані заняття.
Сучасні методики розвитку та програми навчання іноземної мови.
Дізнатись більше про наявність місць в групах та задати питання:
Що говорять про нас батьки
Анна П.
10.08.2018
В »Эврику» мы начали ходить на развивающие занятия с 6 месяцев. Благодаря индивидуальному подходу, доброму отношению и профессионализму педагогов, ребёнок сразу был расположен к общению и влился в процесс обучения. Стоит отметить, меня приятно порадовал интерьер в клубе, яркие элементы в сочетание с экологическими материалами создают уют и радуют глаз ребёнка, современное оборудование для занятий, множество развивающих игрушек.
Оксана К.
20.05.2018
Щиро дякуємо за неймовірно гарне свято! Святкували 4-річчя доньки, замовили програму "Микки Маус party" в дитячому Еко-Клубі "Евріка" Дітям та батькам надзвичайно сподобалося! Дякуємо Вам!!!
Алина С.
20.04.2018
Я как и многие молодые мамы очень переживала за своего сына отдавая в сад. Будут ли о нем заботиться? Будет ли ему там хорошо? Как его там будут кормить?.. В общем проинспектировала я Эврику как Фреймуд и осталась очень довольна. Особенно питанием. Кормят деток в ресторане "Пастернак" Можно самому зайти и проверить качество еды. На многие другие мои вопросы мне ответила очень внимательный руководитель клуба Коток Ольга. В общем я довольна и могу рекомендовать другим Детский сад Эко-Эврика.
Новини нашого саду
Шановні батьки! Запрошуємо Вашу дитину зануритися в світ творчості і чарівництва ️ Розклад новорічних майстер-класів: 14.12 Розпис і декор новорічних дерев’яних іграшок; 17.12 Чарівне миловаріння; 19.12 Різдвяний вінок з натуральної ялинки; 21.12 Розпис снігових пряників; 26.12 Новорічна ялинка. Дерев’яна прикраса; 27.12...
12.12.2018
Дозвольте Вашій душі бути добрішими 20 жовтня об 11:00 запрошуємо діточок на тепле, радісне і чарівне свято Осені В програмі свята: весела анімація, ігри, конкурси; осінній майстер-клас; фотограф; смачні частування; І саме Важливе: Можливість допомогти діткам з дитячих будинків спільно з Благодійним Фондом “Твоя...
09.10.2018
Дитячий Еко-Сад "Евріка"